WALKA O WŁADZĘ, CZYLI NASTROJE PRZEDWYBORCZE W NASZEJ SZKOLE…
WYWIAD Z KANDYDATAMI NA PRZEWODNICZĄCEGO SZKOŁY
W naszej szkole atmosfera powoli zaczyna gęstnieć – słychać szepty, na korytarzach widać plakaty wyborcze, trwa walka o głosy – to znak, że zbliżają się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Jako koło dziennikarsko-medialne od razu zainteresowaliśmy się tematem, a najbardziej – dwiema rywalizującymi ze sobą kandydatkami – Anną Magudą i Aleksandrą Wilk. Obie trzecioklasistki zgodziły się udzielić nam wywiadu. Przedstawiamy odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania.
Read more